1.Preču piegādes veidi un maksa par piegādi

 

1.1.     Noformējot pasūtījumu, Pircējs var izvēlēties vienu no šādiem Preču piegādes veidiem:

  1. BEZ MAKSAS SAŅEMŠANA (Standarta piegāde) Pārdevēja birojā, katru darba dienu no 11:00 – 15:00, K.Ulmaņa gatve 119, Mārupe, Rīgas raj., LV-2167
  2. PIEGĀDE UZ OMNIVA PAKU AUTOMĀTIEM (PAKOMĀTIEM). Piegāde tiek veikta vidēji 1-3 darba dienu laikā (uztura bagātinātājiem) vai 3-5 darba dienu laikā (dermokosmētikai) pēc apmaksas veikšanas. Izvēloties šo piegādes veidu, pasūtījuma veidlapā Pircējam jānorāda pakomāta numurs (aizpildot pasūtījumu, tiks piedāvāts visu pakomātu saraksts), kā arī mobilā telefona numurs. Maksa par piegādi 2,90 EUR. Pasūtījumiem virs €30 piegāde visā Latvijas teritorijā – bez maksas.
  3. PIEGĀDE AR LATVIJAS PASTU UZ PASTA NODAĻU. Piegāde tiek veikta vidēji 1-3 darba dienu laikā (uztura bagātinātājiem) vai 3-5 darba dienu laikā (dermokosmētikai) pēc apmaksas veikšanas. Izvēloties šo piegādes veidu, pasūtījuma veidlapā Pircējam jānorāda saņēmēja vārds, uzvārds un piegādes adrese (pilsēta, iela, mājas/dzīvokļa nr., pasta indekss). Maksa par piegādi 2,90 EUR. Pasūtījumiem virs €30 piegāde visā Latvijas teritorijā – bez maksas.*

*Piegādes, kas veicamas ar Latvijas pasta starpniecību var aizkavēties sakarā ar pasta pakalpojumu sniedzēja noslodzi!

1.2.     Ja Pircējs ir izvēlējies Preces piegādi Pircēja norādītajā adresē, tā var būt jebkura Pircēja izvēlēta adrese, kurā tam ir ērti saņemt Preces un kurā Pircējs ir sastopams (mājas adrese, darba vieta vai cita Pircēja norādīta vieta) Latvijas Republikas teritorijas robežās.

1.3.     Ja Pircējs būs izvēlējies tādu Preces piegādes veidu, kas nav lētākais piegādes veids (Standarta piegāde), tad Atteikuma tiesību izmantošanas gadījumā Pircējam netiks atgriezta maksa, kas Pārdevējam radusies saistībā ar Preču piegādi, izmantojot piegādes veidu, kas nav Pārdevēja vislētākais standarta piegādes veids.